אינסטלטור באשדוד – תיקון בעיות במקלחת

אינסטלטור באשדוד – תיקון בעיות במקלחתאם אתם זקוקים לשירותי אינסטלטור באשדוד לטיפול בנזילות אורי התימני הוא הכתובת!

לכל שאלה או בעיה, צרו קשר בטל'  – 052-2535058!

המקלחת היא מרחב פרטי ופונקציונאלי המשמש אותנו רבות בשגרת  היום יום.

חדר המקלחת ומהמקלחת עצמה היא חלק חשוב מאוד בבית, מקום שאנחנו חייבים שתמיד יפעל כמו שצריך, ללא בעיות וללא תקלות, שיהיה איכותי ותקין, זאת על מנת להבטיח איכות חיים בסיסית שפשוט אי אפשר בלעדיה. גם אם התיאור הזה נשמע לכם מוגזם מעט, רק חשבו על העניין לעומק –דמיינו לעצמכם שאתם מגיעים הביתה לאחר יום עבודה מפרך, גם בחורף וגם בקיץ, אם קר וגשום, או אם חם מאוד ומזיעים, למה אנחנו הכי מחכים? למקלחת הטובה, להתרחץ ולהתרענן. המקלחת תורמת לחידוש הכוחות והאנרגיה שלנו, אחרי שמתקלחים מרגישים 'בבית', ומשאירים את הדאגות וכאב הראש של היום שחלף מאחור.

וכאן, תארו לעצמכם שאתם מגיעים עייפים ורצוצים למקלחת, אך יש בה תקלה. לא נעים נכון? עד שמתעוררת בעיה אנחנו לא מעריכים את חשיבות המקלחת, עם זאת, גם במקלחת שלנו יכולות לצוץ בעיות ותקלות כאלה ואחרות, ואנחנו צריכים להכיר את הבעיות כדי לדעת איזה טיפול נדרש לאיזו בעיה, ומה כדאי לעשות.

מחפשים אינסטלטור באשדוד לטיפול בבעיה במקלחת שלכם? הכירו את הבעיות הנפוצות שיכולות לצוץ במקלחות שלנו, ואיך מטפלים בהן באופן יעיל

• בעיות בניקוז – אחת הבעיות השכיחות והנפוצות ביותר במקלחות היא בעיה של ניקוז מים. הניקוז במקלחת חייב להיות תקין, במקרה והניקוז נפגם המים לא יתנקזו באופן תקין, לא נוכל להשתמש במקלחת , זו בעיה משמעותית. הדרך הקלה ביותר לטפל בבעיית ניקוז, היא על ידי פומפה. בדרך כלל הבעיה תיווצר בגלל סתימה. ניתן גם להיעזר בחומרי חומצה שונים או בוו מיוחד לפתיחת סתימות. אם אינכם מצליחים לפתור את הסתימה בעצמכם הזמינו אינסטלטור מקצועי.

• בעיות בלחץ המים –בעיה בלחץ המים של המקלחת, זה עניין מתסכל מאוד. הגברה של לחץ המים ניתן ליצור דרך שיבר המים בבית, אך אם הגברת לחץ המים לא מסתדרת באופן הזה צריך לפנות לבעל מקצועי מומחה בתחום . כדאי לבדוק אם הבעיה קשורה במקרה לדוד השמש או לדוד החשמל שמחוברים  למקלחת.

פנו אל אורי התימני – שירותי אינסטלציה וקבלו שירות מקצועי במחיר הוגן! לא מתפשרים על בעל מקצועי אמין ישר ומנוסה! בכל בעיה בתשתית ובאינסטלציה נתקן את התקלה במהירות וביעילות.

הסבר מקצועי של אינסטלטור באשדוד על נזקי נזילות שמתחילות במקלחת שלכם

נזילות שמקורן במקלחת יכולות לגרום לנזקים משמעותיים, ורצוי להימנע מכך. פירטנו עבורכם את הנזקים שעשויים להיגרם:

נזק רפואי- עובש וטחב אשר נגרמים מרטיבות בקירות מהווים סכנה רפואית. הנבגים שבעובש ובטחב מסוכנים לבני האדם, וכשאנו שואפים אותם, הם יכולים להתיישב בריאות שלנו ובדרכי הנשימה ולעורר מחלות. בעובשים יש חיידקים פעילים, נבגים ומזיקים שגורמים לבעיות רפואיות. אוכלוסיות בסיכון גבוה הם תינוקות וילדים קטנים, אנשים שסובלי מאסטמה, אנשים מבוגרים, אנשים עם אלרגיות ורגישויות.

נזק כספי –  קירות הבית לרבות תשתיות חשמל ומים וכולל ריהוט וחפצים יכולים כולם להינזק באופן משמעותי מנזילות. גם ארונות מטבח וארונות קיר יינזקו כמובן שכן הן צמודים לקירות. תיקון כל הנזקים יעלה הרבה כסף. לפעמים הרטיבות גולשת גם לבית שכן או לדירה צמודה, ואז אתם יכולים לחטוף תביעה על נזק מהשכנים שלכם.

נזקים במבנה הבית – מים מפוררים את החומר בו הם מחלחלים. רטיבות ממושכת בעקבות תפגע  ביציבות המבנה, תיצור חלודה וקורוזיה בשלדי הבניין, תגרום לשינוי נפח בחלל המילוי ובחול שבקירות, ואלה הן רק חלק מהתופעות שיכולות לצוץ במבנה. ברור אם כן, שנזילה ורטיבות תוריד את ערך הנכס.

נזק וויזואלי חיצוני- כתמים של רטיבות וטיח מתקלף הם רק חלק מהנזקים האסתטיים שנגרמים בעקבות רטיבות בקירות ומדובר בנזק לכל דבר. מעבר לכתמים חומים ואפורים גדולים שיכולים להופיע על הקיר, קחו בחשבון שגם מיני פטריות ועובשים שעירים יכולים פתאום לגדול באזור הרטיבות. מעבר לריח הרע ולסכנה הבריאותית, מדובר במראה לא נעים בלשון המעטה.