אינסטלטור בגן יבנה, באשדוד, במושב שתולים והסביבה – איתור נזילות

אינסטלטור בגן יבנה, אשדוד, מושב שתולים והסביבה – איתור נזילותאם אתם זקוקים לאינסטלטור בגן יבנה – אשדוד והסביבה, שהוא מקצועי, ישר ואמין, אורי התימני הוא הכתובת!

בכל שאלה או בעיה, התקשרו – 052-2535058

אינסטלטורים מספקים מגוון שירותי שרברבות ועבודות שיפוץ הקשורות גם לתשתיות צנרת ומים, אך שירות חשוב מאוד שלא תמיד עולה על סדר היום, הוא שירות איתור נזילות. נזילות הן מקור לבעיות רבות בכל מבנה.

כביכול , כאשר אומרים נזילה, נשמע כטפטוף קל ולא מזיק, אך בפועל, נזילה עולה לכם במצטבר הרבה מאוד כסף בחשבון המים, מרקיבה קירות וריהוט, יוצרת טחב ועובש, נבגים שמזיקים לבריאות, ואותם אנו נושמים במצבים שיש רטיבות בקירות, ועוד.

מדובר בבעיה 'סמויה'. לא תמיד רואים או שומעים את הטפטוף, לפעמים לוקח הרבה מאוד זמן עד שבכלל מבחינים בו או שוקלים נזילה כמקור לבעיה. בדרך כלל זה כבר קורה כשיש סימנים חיצוניים של נפיחות בקיר, קילופים בסיד או בצבע, ריח לא נעים, ואפילו אנשים שחווים כאבי ראש וסחרור כשהם שוהים במקום שיש בקירות או בריהוט רטיבות.  

אז איך אפשר למנוע את הבעיה, ומה עושים אם חושדים שיש נזילה ולא יודעים איפה היא מתרחשת בדיוק? במאמר זה נספק מידע חשוב וטיפים שיסייעו לכם בנושא.

אינסטלטור בגן יבנה לאיתור וטיפול בנזילות – סימנים לקיומה של נזילה בקיר

בבין אם מדובר בבית או בבית עסק, אם קרה והבחנתם בקילופים בטיח או בקיר, או בכתמים מכוערים על הקירות – כנראה שיש נזילה איפה שהוא.

סימן מובהק לנזילה בקיר הוא בועות נפוחות בקיר ועגלי מים שמופיעים על הקיר, כאילו הקיר 'מזיע'.

סימן נוסף שפעמים רבות אנשים אינם מודעים אליו הוא שינוי צבע הרצפות בעקבות רטיבות שנובעת מנזילה.

כמו כן, תסמינים מובהקים נוספים וברורים למדי הם כתמים של עובש ו/או של טחב על הקיר, ועקבותיהם ריחות לא נעימים חריגים.

ישנם סימנים נוספים – כמו עליה פתאומית בחשבון המים למשל, אך אלו הם הסימנים העיקריים, אליהם יש להתייחס.

התעלמות מהמצב, ומריחת זמן לא יועילו, בכל רגע שחולף ההשלכות של הנזילה רק ילכו ויחמירו את הנזק, תצטרכו להזמין אינסטלטור בגן יבנה שיבדוק ויאתר את מקור הנזילה, ויתקן אותה לאלתר.

איך מאתרים נזילה? מצלמה מיוחדת לאיתור נזילות מים – אינסטלטור בגן יבנה

אם אתם צריכים אינסטלטור בגן יבנה – האינסטלטור אורי התימני, יסרוק את כל קירות הבית עד שיימצא את מקור הדליפה או הדליפות. אורי התימני הוא אינסטלטור מנוסה בעל וותק רב, ובין שירותיו הרבים, הוא מומחה לאיתור נזילות מים מכל מקור, ועל רקע בעיות מכל סוג.

התהליך לגילוי נזילות מים ותקלות ביוב בבית או בעסק נעשה באמצעות מצלמה תרמית מתקדמת, ייעודית לאיתור נזילות. באמצעות מצלמה מתוחכמת זו ובאמצעות עזרים מתקדמים נוספים, ניתן לבצע:

• צילום של קווי הביוב עם שימוש בסיב אופטי ייחודי.

• איתור של נזילות שנגרמות בעקבות איטום לא תקין של גג, או איטום לקוי במרפסות ובחדרי אמבטיות.

• איתור נזילות בגלל פיצוצים בצנרת, נזקים בתשתית הצנרת או באם תשתית הצנרת הונחה באופן שאינו תקין.

• איתור של מקור רטיבות הנובע מהימצאותו של חול רטוב מתחת לרצפות.

• איתור נזילות מים ממקור של מרזבים, תשתית ביוב וצינורות.

כל תהליך איתור הנזילה נעשה ללא כל נזק או הרס,  אין צורך בשבירת קירות, או פגיעה בריצוף.