החלפת צמיגים בגן יבנה והסביבה

החלפת צמיגים בגן יבנה והסביבה

מחפשים שירות החלפת צמיגים לרכב בגן יבנה והסביבה? צריכים צמיגים חדשים?  התקשרו אלינו, צמיגי כחלון–ימין, נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור: סניף גן יבנה: 08-8642110, סניף אשדוד: 08-8565885

מחפשים שירות מקצועי של החלפת צמיגים בגן יבנה והסביבה? לפני שאתם מחפשים את המקום שיציע לכם את הצמיגים הזולים ביותר בכר הטרחה הנמוך ביותר, חשבו על העניין הבא – בחירה בסוג הצמיג לרכב שלכם הוא צעד בטיחותי מהותי , איכות הצמיגים שלכם תבטיח את בטיחותם של נוסעי הרכב.

אם בקרוב תצטרכו להעביר את הרכב שלכם טסט במבחן הרישוי השנתי, הרי כמו בכל שנה, עולה החשש שמשהו יהיה לא בסדר. אפילו אם הרכב שלכם חדש ועוד לא בן חמש שנים, סביר להניח שעדיין לא תהיו שקטים לחלוטין. מה כל כך מרתיע אנשים בטסט הקצר הזה, לא ברור, אבל כך או כך, כדאי לוודא שהרכב תקין מכל בחינה אפשרית עוד בטרם ניגשים להעביר אותו במבחן הרישוי.

אנשים רבים בוחרים להצמיד את הטיפול השנתי של רכבם למועד הטסט, בכדי להבטיח שהרכב יימצא תקין לחלוטין. אם אתם רוצים לעשות בדיקה מיוחדת ומקיפה לרכב לפני מבחן הרישוי, זכרו כי אחד הדברים שהכי חשוב לבדוק הוא הצמיגים של הרכב.

תתפלאו לגלות בכמה מקרים לאחר הבדיקה המקיפה שהרכב עובר, אנשים מקבלים טלפון מהמוסך בו נאמר להם שהרכב תקין למעט דבר אחד, הצמיגים. אנשים פשוט שוכחים להחליף צמיגים, זה לא משנה באיזה רכב מדובר, אם זה רכב יד שלישית שכבר נמצא 20 שנה על הכביש או רכב חדש בן שנתיים שנרכש היישר מהיבואן, הצמיגים נלקחים כמובנים מאליהם, הם פשוט שם והרכב נוסע. את העובדה שבלעדי צמיגים תקינים הרכב לא יוכל לנסוע, או שתאונות רבות מתרחשות עקב בעיות צמיגים, אנשים נוטים לשכוח. צמיגים תקינים ואיכותיים זה היסוד לרכב בטיחותי! יותר ממבנה מעוצב ומשוריין, כריות אוויר משוכללות, מגנים חיצוניים כאלה ואחרים וכן הלאה, צמיגים זה א'-ב' בבטיחות בכביש.

החלפת צמיגים בגן יבנה והסביבה – צמיגים חדשים ואיכותיים הם מרכיב בטיחותי חשוב ביותר ברכב

אם כן, חשוב לדעת כי לאחר שנתיים עד ארבע שנים של נסיעה בכבישים, הבלאי בצמיגים כבר נותן את אותותיו, במיוחד במדינה החמה והיבשה שלנו. הצמיגים מתייבשים ועומק החריצים שבהם כבר לא תקין, עומק החריצים חייב להיות מינימום שני מ"מ. עכשיו כשאתם צריכים להחליף את הצמיגים, כדאי שתדעו באיזה צמיגים לבחור.

כאמור, הגלגלים הם נקודת המפגש של הרכב והכביש, משמעות הדבר היא, שצמיג שאינו תקין עלול להוביל לאסון גדול. צמיג יכול להתפוצץ לפתע בכביש מהיר, בעקבות לחץ אוויר לא מספק או אם נוצרו בו סדקים משמעותיים, הדבר יכול לגרום לרכב להתהפך או לנהג לאבד  שליטה על הרכב.

מלבד נושא הבטיחות, יש להתייחס גם להיבט הכלכלי – צמיג איכותי, מלא אוויר כראוי, יאפשר נסיעה חלקה יותר ופחות התנגדות כנגד האספלט של הכביש. הרכב פחות מתאמץ , מה שמשפיע ישירות על צריכת הדלק, והחיסכון הזה בדלק יכול להיות משמעותי ביותר.

החלפת צמיגים בגן יבנה והסביבה – איך לבחור מבין המבחר

הבנתם שהגיע הזמן לבצע החלפת צמיגים לרכב. האם לבחור במותג או לא מוכר?

החלפת צמיגים יכולה להיות עסק די יקר. אך עם זאת, ברגע שיש להחליפם, אי אפשר להתחמק מהעניין. כיום יש מבחר גדול מאוד של צמיגים גם מייצור ישראלי וגם מייצור בינלאומי, ביניהם יש מותגים מוכרים ופופולאריים יותר אך יש גם מותגים לא מוכרים שחלקם אירופאיים, חלקם מיוצרים בארצות מזרח הרחוק ויש גם אשר מיוצרים בישראל. בחירה בצמיגים טובים צריכה תבטיח לכם איכות נסיעה, ובטיחות בנסיעה לאורך זמן.

מספר כללים חשובים לבחירת צמיג לרכב:

1.הצמיגים חייבים להיות חדשים, ומומלץ שתאריך הייצור שלהם יהיה פחות משנה.

2.צריך להתאים את גודל הצמיגים לגלגלים על פי הוראות יצרן, וכן את לחץ האוויר בהם.

3.יש לרכוש צמיגים של מותג מוכר ואיכותי ולא צמיגים ללא שם מוכר.

4.מומלץ שכל צמיגי הרכב יהיו זהים אחד לשני, אך אם אין צורך בהחלפת כל ארבעת הצמיגים, יש לדאוג שבאותו סט, קדמי או אחורי, יהיו צמיגים מאותו סוג ומאותו תאריך ייצור בדיוק.