טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה

טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה
טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה

נשים רבות מקדישות זמן רב לשיפור הופעתן בטרם יציאתן מהבית, לקראת אירוח ובנסיבות אחרות. חלק גדול מהזמן מוקדש לאיפור הפנים. רבות היו רוצות להימנע מהשקעת הזמן המרובה בכך בכל פעם ומעדיפות לעשות איפור קבוע שנשמר לפרק זמן ארוך.

נשים רבות חולות במחלות שונות שמשפיעות על מראה הפנים ועל התפקוד השוטף. אין להן זמן ויכולת להתאפר כל פעם מחדש, ולכן היו מעוניינות באיפור קבוע. איפור קבוע מתאים איפה לנשים אלו אבל טוב גם למקרים אחרים.

יש מקרים בהם רוצות הנשים לשנות מעט את המראה ולהדגיש את תווי הפנים, לעצב את הגבות, להבליט שפתיים, לתקן מקרים של אסימטריה באזורים שונים וכדומה.
איפור קבוע יכול לשפר במקרים כאלו. בתהליך של איפור קבוע מוחדרים פיגמנטים טבעיים ומיוחדים אל מתחת לעור.

הם נספגים היטב ומצליחים להיאחז בשכבת האפידרמיס העליונה בעור ונשארים שם למשך תקופה ארוכה. את החדרת הפיגמנטים מבצעים באמצעות מחטים זעירות המותקנות על מכשירים מיוחדים.

הן חודרות במהירות ובצורה אוטומאטית למקום הנבחר וכך הצבע מוזרק פנימה.

איפור קבוע בשיטת השערה מבוצע במספר אזורים בפנים:

גבות – עיצוב גבות. ניתן לצבוע את כל הגבות או להוסיף צבע ביניהן.

אייליינר תחתון או עליון – הטיפול נועד להדגיש את אזור העיניים, העפעפיים והריסים וניתן לעשותו למעלה או למטה או בשניהם גם יחד.

תיחום שפתיים –הדגשת קונטור השפתיים על ידי תיחומן.

צביעת שפתייםאיפור קבוע בשפתיים מתבצע באמצעות הוספת פיגמנט למילוי השפתיים.

הסוואת צלקות – באזורים שונים על ידי פיגמנטציה.

הוספת או הדגשת נקודות חן – על פי בחירה.

שיטת טיפול בטוחה

שיטת השערה זאת הינה בטוחה מאוד מכמה סיבות. ראשית, המחטים חודרות לשכבה העליונה וכמעט אינן מגיעות לכלי דם, כך שדימום הינו נדיר, ואם קיים, אזי קל מאוד.

החומרים בהם משתמשים הינם טבעיים ומאושרים לשימוש על ידי רשויות הבריאות בארצות הברית, אירופה וישראל. המחטים הינן סטריליות ומיועדות לשימוש חד פעמי.

לאחר כל טיפול הן נזרקות ועל המכשיר מותקנות חדשות. כל הטיפול נעשה באזור סטרילי ונקי, והמטפלת משתמשת בציוד ואמצעי הגנה אישיים לה ולמטופלת.

במהלך הטיפול יכולות המטופלות להרגיש אי נוחות אבל קיימות שיטות שונות להקל עליהן, והדבר ייעשה על פי הצורך.

אין תופעות לוואי מיוחדות לאחר הטיפול אך עלולים להיווצר נפיחויות או דימום קל.

לפני הטיפול עורכים למטופלים תחקיר רפואי בו הם אמורים לספר על בעיות בריאות שונות שעלולות להשפיע על הפרוצדורה. תופעות הלוואי משתנות מאחד לשני בהתאם למצב הגופני והרפואי שלו אולם רובן הם מינוריות וחולפות במהרה.

ניתן לחדש איפור קבוע לאחר שהצבעים דוהים, ויש אפשרות גם לבצע תיקונים כאשר התוצאה אינה מוצאת חן.

מומלץ לבצע את הטיפול בקליניקה מקצועית בעלת ידע וניסיון. טיפול איפור קבוע בשיטת השערה יש לבצע היטב וביד מיומנת כדי לקבל את התוצאות הרצויות.