טיפול בהפרעות קשב וריכוז בגן יבנה – שיטת איזון חיים

מתעניינים בטיפול בשיטת איזון חיים בגן יבנה – מחפשים מטפל/ת אפקטיבי שמתמחה בטיפול בהפרעות קשב וריכוז בגן יבנה והסביבה? מוזמנים ליצור קשר עם אורית ענבר, מטפלת ומדריכה מוסמכת ומנוסה, המציעה טיפולים בשיטת איזון חיים בגן יבנה והסביבה – טל' 054-7201936.

טיפול בשיטת איזון חיים בגן יבנהאורית ענבר, מטפלת הוליסטית מוסמכת ומנוסה, מציעה טיפול בהפרעות קשב וריכוז בגן יבנה והסביבה בשיטת איזון חיים בגן יבנה והסביבה למי שסובל מבעיות שונות, לרבות בעיות רפואיות, מצבים נפשיים של לחצים וחרדות, חסימות ואיזון אנרגטי מופר, ועוד.

מדובר בשיטת טיפול מדהימה אשר פועלת על תדרים כדי לאתר ולשחרר מתחים, עצבים וחסימות באנרגיה, השיטה מאפשרת ריפוי ברבדים עמוקים מאוד. שיטת הטיפול פותחה בקנדה על ידי המאסטר הילר ד"ר ג'ף לוין. הטיפול מסייע במגוון מצבים כגון:

·         איזון אנרגטי של המערכות בגופנו

·         שחרור והקלת כאבים פיזיים

·         טיפול ושחרור של דפוסים רגשיים בעייתיים

·         הקלה בהפרעות שינה, הקלה על תסמיני אלרגיות וקשיי למידה

·         עבודה על שיפור מערכות היחסים האישיות בחיינו

·         חיבור אמתי לנשמה, לייעוד שלנו ולהגשמה עצמית

·         איזון והכוונה למטרות בחיים

·         איזון באנרגיה בבית

·         איזון באנרגיה בעסק

השיטה מתבססת על ההנחה שגוף האדם הוא אורגניזם מיוחד ומופלא, שמהווה את מהותנו.

בדיוק כפי שמערכת השמש שלנו וכל היקום, הגוף שלנו הוא בנוי מתבניות אנרגטיות, אשר קשורות האחת לשנייה בקשרים הדוקים, וכמובן, משפיעות האחת על השנייה. כל תא בגופנו וכל תבנית למעשה, פועלים בתדרים שונים, וכולם יחד פועלים כשלם. באם אותם קשרים בין החלקים מתערערים, נחווה חוסר נוחות, בעייתיות או חולי.

פעמים רבות המקור לבעיות בגופנו הם על רקע מנטלי או רגשי. התאים נושאים בתוכם מגוון תדרים ביניהם תדרים של קונפליקטים רגשיים או של חוויות/צלקות רגשיות מאירועי העבר, כאלה שנשארו בתת ההכרה שלנו לא פתורים. במצבים כאלה, מגיע שלב מסוים שהגוף שולח אותו – תסמינים, כדי להתריע בפנינו שהמערכת יצאה מאיזון ושהגיע השעה לטפל בעניין.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז בגן יבנה – איך עובדת שיטת איזון חיים – טיפולים בשיטת איזון חיים בגן יבנה – אורית ענבר

לפני שתקבעו טיפול בשיטת איזון חיים בגן יבנה, אנו רוצים שתבינו עוד קצת על השיטה המופלאה הזו. ובכן, כפי שהסברנו קודם לכן, בכדי להביא לשינויים שיחזיקו לאורך זמן, צריך להגביה תדרים נוכחיים לתדרים אחרים. ניתן דוגמא: תדר של תחושת כישלון או חוסר מסוגלות, יכול במצב מותמר להפוך לתדר של מוטיבציה וביטחון עצמי.

הריפוי מקבל ביטוי באיזון החדש של החיבור בין אנרגיות  הגוף הנפש והרוח, ומשפיע כמובן על הקשרים בין התבניות האנרגטיות מהן מורכב הגוף.  השלב הראשון בתהליך הריפוי והטיפול הוא לזהות את מקור הבעיה, מאיפה נגרם חוסר האיזון.

בטיפול בהפרעות קשב וריכוז בגן יבנה על ידי סדרת טיפולים של שיטת 'איזון חיים', נעזרים בבדיקות שרירים קינסיולוגיות וגם במטוטלת. שני עזרים אלו מסייעים בזיהוי חוסר האיזון ומקורו, כדי שלאחר מכן ניתן יהיה לבחור בסוג הטיפול המתאים ביותר העדיפות לטיפול.

סוגי טיפולים בשיטת איזון חיים – שערי הגוף – מרכזי הוורטקס

הגוף, כל ההיבטים של ההוויה שלנו שלנו ביחד עם האנרגיה של היקום, מחוברים יחד על ידי סדרה של שערים אנרגטיים. שערים אלה מכונים מרכזי וורטקס (מערבולות – vortex) והם ממוקמים סמוך לצ'אקרות בגוף.

כשהשערים הללו פתוחים ויש בהם איזון, מתאפשרת  זרימת אנרגיה מהיקום דרכם ומהגוף בחזרה אל היקום, וכך אנרגיה מרפאת מסוגלת לזרום אל תוך הגוף.

שיטת 'איזון חיים' היא מעין  תוכנה שכוללת את התדרים, את המפה של שערי האנרגיה בגוף ואת כל הנקודות בגוף (body points), שיחד יוצרים מערבולות אנרגיה אשר קשורים ומובילים לשדות האנרגיה של האיברים השונים בגוף ושל מערכות הגוף כגון מערכת העיכול, מערכת כלי הדם, מערכת העצבים וכן הלאה – אפקטיבי מאוד בטיפול בהפרעת קשב וריכוז.

הריפוי קורה על ידי פתיחת השערים, מרכזי הוורטקס, לקבל את האנרגיות המתאימות והנדרשות לגוף שלנו ולמהות שלנו ובכך להתנקות מאנרגיות מיותרות ולהשיג איזון. מדובר בתהליך מסונכרן, שלפני שהוא מתבצע, מחייב אבחנה מדויקת. מידע זה אינו מבוסס על המודעות הגבוהה – האני העליון ולא על היגיון או הבנה מנטאלית.