טיפול בכרטיסי וורטקס בגן יבנה והסביבה

מתעניינים בטיפול בכרטיסי וורטקס חייםבגן יבנה והסביבה? מוזמנים ליצור קשר עם אורית ענבר, מטפלת ומדריכה מוסמכת ומנוסה, המציעה מגוון טיפולים בשיטת איזון חיים בגן יבנה והסביבה – טל' 054-7201936.

טיפול בכרטיסי וורטקס בגן יבנה והסביבה

אם אתם מחפשים טיפול בכרטיסי וורטקס בגן יבנה והסביבה, אורית ענבר – מטפלת בשיטת איזון חיים תוך שימוש בכרטיסי וורטקס ומנדלות.

מהו בעצם כרטיס וורטקס? כרטיסי הוורטקס הם כרטיסים בעזרתם אנו מסייעים להשיג שחרור אנרגטי ולהגיע לאיזון האישי וסביבתי.

כל כרטיס הוורטקס מזוהה על ידי הגיאומטריה המקודשת והייחודית שלו, זהו מדע עתיק אשר חושף תבניות האנרגיה שעולות משורש הבריאה. מדובר במדע שמהווה את הבסיס לכל תחום אמנות המנדלות והטיפול באמצעות מנדלות.

לכרטיסי הוורטקס יש פס מגנטי שמוגן בלמינציה עבה ומשווה מראה של

כרטיס אשראי קרן. הפס המגנטי פולט תדר אנרגטי ייחודי, בו ניתן להשתמש על גוף האדם

לצורכי ריפוי או על הסביבה בכדי להשיג איזון בכל תחום – מזון, מים לשתייה, אוויר לנשימה, חיות וצמחיה.

לכרטיסי וורטקס יש שתי פונקציות. כאשר שמניחים אותם על פני הגוף, האנרגיה שנפלטת מהכרטיסים מאיצה ומעמיקה תהליכי ריפוי ומאפשרים תהליכי התפתחות וצמיחה בגוף. כאשר משתמשים בהם על גורמים בסביבה, כרטיסי הוורטקס מתמירים תדרים אנרגטיים מזיקים והפכים אותם לתדרים יותר קלים.

שיטת הטיפול באמצעות הוורטקס היא בגדר ידע חסר תקדים שניתן לאנושות על מנת לעזור לאזן את היקום ברמת המיקרו והמאקרו – להשיג איזון של העולמות הפנימיים והפרטיים שלנו בשילוב העולמות החיצוניים שסובבים אותנו.

טיפול בכרטיסי וורטקס בגן יבנה והסביבה – כרטיסי וורטקס עוזרים לשדה האנרגיה האישי

כרטיסי הוורטקס מסייעים לנו לעמוד חזקים ואיתנים אל מול כוחות שליליים פולשניים שבסביבה שלנו, ומשבשים אותנו, את מערכת התקשורת בין תאי הגוף שלנו. ואת תודעתנו.

התודעה גבוהה מתמקדת בשלם. היא יודעת שאנו לא מסוגלים להעלות את תדרי האנרגיה האישיים, מבלי שנעלה באופן קולקטיבי את תדר האנושות לצד תדרי הטבע – עולם החי, הצומח והמינרלים, זאת מכיוון שכולנו חלק ממערכת אחת ובה תתי מערכות שמתקיימים ביניהן יחסי גומלין.

טיפול על ידי כרטיסי  וורקטס יעזור לנו לשמר את שדה האנרגיה החזק שלנו, אשר מהווה את השורש לבריאות איתנה.

עיקרון העבודה עם כרטיסי הוורטקס הוא להעניק למטופל תמיכה והעצמה אישית.

לכל כרטיס וורטקס יש תדר משלו ואפשרויות לטיפול באמצעותו.

כרטיסי וורטקס – אורית ענבר מתמחה בריפוי / טיפול בכרטיסי וורטקס בגן יבנה והסביבה

כרטיסי הוורטקס הם תוצר של מחקר שנערך במשך הרבה שנים בתחום הזיהום הסביבתי וכיצד הוא משפיע על גוף האדם.

הזיהום הסביבתי כולל גם קרינה אלקטרומגנטית הנפלטת ממחשבים, ממכשירי מיקרוגל וממכשירים חשמליים נוספים.

מטרתם של כרטיסי הוורטקס כאמור, היא לאזן ולטהר את האנרגיות השליליות שגופנו סופג, ולהכין סביבה מתאימה, הרמונית וטובה יותר לאדם, ולשפר את איכות החיים ואת בריאותנו.

כרטיסי הוורטקס עוזרים לאזן כל היבט בסביבה בנוסף לריפוי גוף האדם:

הבית וסביבת העבודה – איזון שדות אלקטרומגנטיים, זיהומי אוויר ואנרגיה, אנרגיות שליליות.  גם בבניינים בהם הסביבה אינה מאוזנת או מזוהמת, אנשים ירגישו עייפות וחולשה, ויהיו מועדים לחולי פיזי ונפשי, לאי שקט ולדיכאון.

כרטיסי הוורטקס מאזנים את איכות המזון והמים שאנו צורכים – השפעתם מעשירה, מאזנת ומנטרלת את התוספים הכימיים וכל חומרי ההדברה שבמים ובמזון. המים והמזון גם סופגים קרינה אלקטרומגנטית ממוצרי חשמל שונים בקרבתם. הכרטיסים מנטרלים את השדות האלקטרומגנטיים השליליים ומנמיכים את התדרים שגופנו סופג מהם.

כרטיסי הוורטקס מספקים הגנה אישית, פיזית ורוחנית- כאמור הכרטיסים מעניקים הגנה אישית משדות אלקטרו מגנטיים בזמן שהות ברכב, וכמובן בעת חשיפה לקרינה ממחשבים, מכשירי טלוויזיה ועוד, אך מספקים גם הגנה מפני אנרגיות שליליות של אנשים ומפני מחשבות טורדניות, אנרגיות של כעס, קנאה ועין הרע. לצד זאת, לכרטיסי הוורטקס השפעה רבה על תהליכי ריפוי בגוף – יש לכרטיסים יכולת לזרז תהליכי ריפוי, להקל על כאבים, לייצב את השלד ולאזן תפקוד איברים ומערכות.