ניקוי שטיחים וניקוי ספות בבאר יעקב והסביבה – היכן וכיצד מתבצע הניקוי, וכמה זה יעלה?

ניקוי שטיחים בבאר יעקב והסביבה

השטיח שלכם מלוכלך ומוכתם? הספה שלכםמעולם לא עברה ניקוי מקצועי? מומלץ מאוד לבצע ניקוי שטיחים וניקוי ספות מקצועי אחת לתקופה, גם כדי לנקותם  מהלכלוך והאבק שאתם נושמים, וגם כדי לשמור עליו. יש לכם שאלות בנוגע לתהליך ניקוי שטיחים וניקוי ספות בבאר יעקב והסביבה? התקשרו אל יצחק אשכנזי – ניקוי שטיחים מקצועי בטל' 050-6666506, נשמח לעזור ולעמוד לרשותכם.

מחפשים שירות ניקוי שטיחים או ניקוי סיפות בבאר יעקב והסביבה? במאמר זה נסביר מתי תוכלו לנקות את השטיחים ואת הספות שלכם לבד ומתי תצטרכו להזמין חברה מקצועית של ניקוי שטיחים או לשלוח את השטיח לניקוי במפעל? וגם – כמה יעלה לכם ניקוי שטיחים מקצועי? כל התשובות בהמשך.

אתם עומדים בבית ומתבוננים בשטיח שלכם. אין ספק שהוא מלוכלך. גם אם השטיח לא מוכתם, היו בטוחים שבמרוצת הזמן הוא צבר הרבה מאוד לכלוך, אבק וחיידקים, ברמה כזו שניקוי פשוט עם חומר מהמדף, או שואב אבק לא יועילו. עכשיו נשאלת השאלה – האם כדאי לכם בכל זאת לנסות לנקות את השטיח בעצמכם או האם כדאי להזמין שירות מקצועי? מתי יהיה נכון להזמין בעל מקצוע שיבצע ניקוי יסודי של השטיחים בבית, ובאילו מקרים תהיו חייבים לשלוח את השטיח לניקוי יסודי יותר במפעל. אם אין לכם תשובות על כל השאלות הללו – הגעתם אל המקום הנכון.

שאלות ותשובות באשר לשירות ניקוי שטיחים – ניקוי ספות בבאר יעקב והסביבה

אם אתם מחפשים ניקוי שטיחים בבאר יעקב והסביבה  או ניקוי ספות – יצחק אשכנזי, הוא בעל מקצוע ותיק בתחום ניקוי השטיחים, מוכר מאוד באזור.

יצחק אשכנזי מתמחה בתיקון וחידוש שטיחים ובניקוי ספות מוכתמות באוםן מקצועי, הספה שלכם יכולה לחזור להיות כמו חדשה!.  
יצחק עוסק בתחום זה שנים רבות, החל משנת 1987 והוא בעל ניסיון בתיקון וניקוי שטיחים מקיר לקיר,וכן בתיקון וניקוי של שטיחים עבודת יד וככלל שטיחים מכל סוג.
יצחק אשכנזי מעניק את שירותיו ללקוחות רבים פרטיים ועסקיים כאחד, מוסדות, מפעלים ועוד.

באילו מקרים אפשר לנקות את השטיח  לבד?

באילו מקרים תוכלו להסתפק בניקוי השטיחים בעצמכם. אם תקפידו לשאוב את השטיחים פעם בשבועיים- שלושה, בהחלט תוכלו לנקותם בכוחות עצמכם ללא עזרה מקצועית.

אם יש הרבה לכלוך יש להקפיד להשתמש בחומר ניקוי ולשפשף את הכתם עם מברשת עדינה. מבחינת השימוש בחומר הניקוי, ניתן גם להשתמש באבקת כביסה רגילה ובחומץ. היחס הוא כפית אבקת כביסה עם קצת חומץ על כמות של כ-4 ליטר מים.

כמות זו תספיק להברשה ידנית של כל השטיח. אם משתמשים בחומר ניקוי של תרסיס ביתי, כמות הריסוס היא מדויקת יותר, וסיכוי נמוך שיישארו כתמים כהים סביב האזור שניקיתם. דעו כי שמים יותר מדי חומר ניקוי זה יכול להשחיר את השטיח ולהעלות את כל הלכלוך ששקוע בין הסיבים למעלה. לכן זכרו כי שימוש בפחות חומר יהיה יעיל ואפקטיבי יותר.

מתי אפשר לבצע ניקוי שטיחים בבית הלקוח?

שטיחים יחסית זולים, ברמת לכלוך לא גבוהה כל כך, בהחלט אפשר לנקות בבית הלקוח ולבצע ניקוי יסודי. ברמת העלויות כמובן שזה הרבה יותר חסכוני. תוכלו לחסוך40-30% מגובה העלות של ניקוי השטיח במפעל.

ודאי שאם בבית מותקנים שטיחים מקיר לקיר, אין אפשרות לפנות אותם לניקוי במפעל ויש לנקותם בבית הלקוח. אפשר ואף מומלץ באותה הזדמנות לנקות גם שטיחים נוספים בבית, ואז לחסוך הרבה מאוד בעלות השירות, מפני שניתן במעמד הביקור לנקות יותר שטיחים או פריטים נוספים כגון כורסאות וספות מרופדות. החיסכון פה הוא משמעותי, שכן תמחור עבודת הניקוי של כל פריט תהיה במחיר יותר נמוך.