ניקוי שטיחים – שירות ניקוי שטיחים בנס ציונה – באר יעקב

ניקוי שטיחים - יצחק אשכנזיהשטיח שלכם מלוכלך ומוכתם? מעולם לא עבר ניקוי מקצועי? מומלץ מאוד לבצע ניקוי שטיחים מקצועי אחת לתקופה, גם כדי לנקות את השטיח מהלכלוך והאבק שאתם נושמים, וגם כדי לשמור עליו. יש לכם שאלות בנוגע לתהליך ניקוי שטיחים בנס ציונה/ בבאר יעקב? התקשרו אל יצחק אשכנזי – ניקוי שטיחים בטל' 050-6666506, נשמח לעזור ולעמוד לרשותכם.

כיצד מתבצעת עבודת ניקוי שטיחים? בדרך כלל השטיחים שלנו זוכים לניקיון על ידי שואב אבק, בלבד, לעיתים יש מי שמשקיע ומקרצף את השטיח עם חומר ניקוי אשר מיועד לשטיחים שניתן לקנות בכל סופר, אך לא יותר מזה. בעצם, הרבה לכלוך חודר עמוק אל תוך סיבי האריג של השטיח, דבר אשר עם הזמן גורם להילכדות של אבק ולכלוך מזהם בסיבים, וגם לאובדן של צבע האריג, מה שכמובן משווה מראה מאוד לא אסתטי ולא יפה לשטיח.

אחת לפרק זמן, וכתלות בסוג בשטיח כמובן, מומלץ ביותר להזמין שירות מחברת ניקוי שטיחים, כדי לבצע ניקוי מקצועי לשטיח. ניקוי מקצועי יעזור להיפטר מכתמים עיקשים ומכל הלכלוך שהצטבר בין סיבי השטיח.

ניקוי שטיחים בנס ציונה – באילו מצבים מומלץ להזמין ניקוי שטיחים מקצועי?

נתחיל עם דוגמא טובה לכך שכדאי שתשקלו היטב מתי אתם מתכננים להעביר את השטיח ניקוי – חג הפסח, הלא הוא חג הניקיונות היסודיים. אם אתם הולכים על כל הקופה ומחליטים לעשות ניקוי יסודי לספות שלכם ו/או לשטיח שלהם  עוד לפני החג, סביר להניח שתתקשו למצוא בעלי מקצוע שיהיו זמינים בשבועות הספורים שלפני חג הפסח, מה שאומר שאם נזכרתם חודש לפני החג, סביר להניח שפספסתם את המועד, כיוון שכפי שאתם נזכרתם בתקופה זו, כך גם נזכרו אנשים רבים אחרים בשטיח או בספה שצריך להעביר ניקוי יסודי.

בשלושת השבועות הקודמים לפסח, כל חברות הניקיון המצעיות ניקוי שטיחים מקצועי בנס ציונה –באר יעקב, יהיו עמוסות מאוד, וכמובן שהביקוש הרב לשירות גם משפיע על המחיר. כשהביקוש עולה גם המחירים עולים.  ייתכן ולא תקבלו סירוב לטפל בשטיח שלכם עוד לפני החג, אך עלות השירות תהיה גבוהה מהרגיל, ואין מה לעשות, אם תבחרו לבצע את הניקוי בתקופה זו תצטרכו לשלם יותר. למה אנחנו מספרים לכם את כל זה? משום שההמלצה היא להיזכר לפני. רשמו לעצמכם תזכורת בסמארטפון או בלוח השנה בבית, ודאגו לפנות אל חברת ניקוי השטיחים בערך חודש לפני החג. הפעם ציינו את פסח אבל למען האמת, הביקוש גובר לפני כל תקופת חגים. אם כן, ההמלצה היא להיערך מספיק זמן מראש. מעבר לכך, אם השטיח הוכתם באופן חריג על ידי חומר קשה להסרה כמו לק, יין, או מזון מסוים, או במידה והשטיח נחשף לחומר כימי כלשהוא כמו חומר ניקוי אסור למגע עם סיבי בד ואריג, כדאי לא להשאיר את הנזק להתבוסס, ולהזמין שירות ניקוי שטיחים מקצועי במהרה. כך הסיכוי שתצילו את השטיח שלכם יהיה גבוה יותר.

ניקוי שטיחים מקצועי – מהן האפשרויות העומדות בפניכם

יש שתי אפשרויות של ניקוי שטיחים מקצועי :

1.      ניקוי שטיחים המתבצע בבית הלקוח (או במשרד/עסק לצורך העניין). שירות זה מתאים בדרך כלל כאשר מדובר בניקוי שטיח מקיר לקיר, שכן לא ניתן להסיר שטיח מקיר לקיר כדי להעביר אותו לניקוי במפעל החברה לניקוי שטיחים.

2.      במיה ומדובר בשטיח שניתן לשנע, רצוי ומומלץ לשלוח את השטיח לעבור את הטיפול והניקוי במפעל החברה לניקוי שטיחים. בניגוד לשירות אשר מתבצע במקום, במפעל החברה יש סוגים רבים של חומרים ושל ציוד אשר מותאם במיוחד לטיפול בשטיחים ולביצוע של ניקיון יסודי מאוד, הטיפול במפעל החברה מותאם לסוג השטיח על פי גודלו,  צבעו, צפיפות הסיבים, אורך הסיבים, סוג הבד או האריג ממנו השטיח עשוי ופרמטרים נוספים.

התאמה נכונה של חומרים לשטיח תאפשר תהליך ניקוי שגם יחדש את צבע השטיח ואת חוזק הבד או האריג ממנו הוא טווי.  כמו כן, חלק חשוב מאוד בתהליך הניקיון הוא ייבוש השטיח לאחר הטיפול בו. בניגוד לבית או לעסק בהם לא פשוט בכלל לייבש את השטיח לאחר תהליך הניקוי, במפעל החברה ישנו מתקן ייעודי לייבוש מוחלט של השטיח, דבר אשר מונע רטיבות ועובש. טמון בעיקר בייבוש היסודי של השטיח.