עיצוב ופיתוח גינות בגן יבנה והסביבה

עיצוב ופיתוח גינות בגן יבנה והסביבהמבררים לגבי חברה שמתמחה בתחום עיצוב ופיתוח גינות  בגן יבנה והסביבה? צרו עמנו קשר -חברת UDI ART בטל' 054-9555825 ונשמח לעזור לכם להקים את גינת חלומותיכם!

עיצוב ופיתוח גינות בגן יבנה והסביבה – 4 רעיונות שיעוררו בכם השראה לעיצוב הגינה הביתית

תחום עיצוב גינות בעצם עוסק בחגיגה של כל החושים. שילובים שונים בין צבעים, ריחות, מרקמים וסגנונות שיכולים להפוך את הגינה הביתית לחלקת גן עדן חלומית ופרטית שלנו.

אם אתם רוצים תמיד לשפר את מראה הגינה שלכם בביתכם בגן יבנה ובסביבת היישוב, אספנו בשבילכם 6 סגנונות לעיצוב גינות שיוכלו להתאים גם לגינה שלכם!

מתעניינים באפשרויות עיצוב ופיתוח גינות בגן יבנה והסביבה? להלן  3 טיפים שכדאי לכם ליישם בגינה בבית

1. חגיגת פרחים בשילוב צמחים עונתיים, צמחים רב עונתיים וירוקי עד – כיצד תבטיחו תצוגה מרהיבה יפה וצבעונית שתהפנט את כל מי שיתבונן בה בכל עונה השנה? אפשר לערבב כמה זני פרחים שמועד הפריחה שלהם הוא בתקופות שונות בשנה. ניתן לשלב שיחים ירוקי עד ביחד עם פרחי אביב פרחי קיץ, וכן צמחים ירוקים רב עונתיים, בכדי ליצור את המראה שופע מגוון וקסום.  לא בלבד שצבעי הוורוד, האדום, הסגול, הצהוב והירוק יחמיאו מאוד גם לבית עצמו, המראה שנוצר הופך את הגינה ואת הבית למזמינים יותר ומשרה אווירה נעימה שמעלה חיוך על השפתיים. ניתן לתלות אדניות בחלונות ולמלא אותן באותם הפרחים. אדניות עם פרחים יתנו המשכיות  לגינה .

2. מדוע לעבוד קשה? היום אפשר להקים גינות מעוצבות שיהיו קלות לתחזוקה ואפילו לחידוש

אם אין לכם ניסיון בעבודות הגינה או אם אין לכם זמן כדי להשקיע בתחזוקה השוטפת של הגינה, תוכלו לקבל 'פטור'. למשל, אתם לא חייבים לדאוג לגינת השוליים (אזורי הגינה שתוחמים את הבית, את השבילים והכניסה) ניתן לתכנן את אזורי השוליים של הגינה  כך שתהיה גינת פרחים ובה עציצים קבורים, בלי שיצמחו סביב עשבים שוטים ובלי הצורך להפוך את האדמה מדי פעם כי לטייב אותה. בעצם חופרים באזור הרצוי בורות בגודל של האדניות או של כדי העציצים שרוצים לקבור באדמה, ממקמים את העציצים בבורות, מכסים בשכבת חיפוי את שאר השטח מה שימנע צמחיה של עשבים שוטים ושותלים בתוך העציצים או האדניות את הפרחים שאוהבים. שכבת החיפוי יכולה להיות חצץ או חלוקי נחל למשל, יש הרבה מאוד אפשרויות.

3. הוסיפו אלמנט מיוחד- שלבו סוקולנטים בתוך סלעים קעורים

תוכלו להעניק לגינה שלכם מראה מודרני ומתוחכם אפילו בר ומופלא, שגם יהיה קל ונוח לתחזוקה שוטפת, שילובים מושלם כתוספת לגינה שלכם. הסוקולנטים הם פתרון נהדר לגינה, הם חסכוניים במים וקלים מאוד לתחזוקה. בארץ אפשר למצוא מבחר עשיר של סולוקנטים בגכל מיני גדלים, והם נמצאים כמעט בכל משתלה. ברגע שאתם משתמשים בסוגים שונים של טקסטורות ושל סוקולנטים שימלאו קערות סלעים, אתם יוצרים מראה שופע ומרהיב שבאמת לא ידרוש מכם יותר מדי תשומת לב וטיפול. סוקולנטים מבטיחים מינימום השקעה בתחזוקה.

עיצוב ופיתוח גינות בגן יבנה והסביבה – פתרונות יפים ופרקטיים

4. פתרון פרקטי לגינה – פרחים מטפסים. רוצים להסתיר קיר או גדר שמכערים את הבית או הגינה? הצמחים והפרחים המטפסים יכולים לעזור לכם בכך! אפשר ליצור סולמות הדלייה לצמחים מטפסים, ולשתול תחתם צמחיה רב עונתית מטפסת ונכרכת  שבעונתם פריחתם תהיה מרהיבה. צמחים מתאימים לדוגמא:  לוע הארי, סטפנוטיס רב פרחים, יערת ירוקת עד, פנטיליון ועוד. מומלץ להתייעץ עם מומחים לפיתוח גינון  בנוגע לתנאים הסביבתיים כגון אור, סוג האדמה בה שותלים, ואופן הטיפול כדי, סוג האדמה בה הם נשתלים והטיפול הנדרש להם, כדי לבחור את המטפסים המתאימים ביותר.

5. גינת צל מעוצבת מסביב לעצים. כל אזור המוצל שמתחת לעצים, מהווה אתגר עם המון פוטנציאל מבחינת גינון. מרבית הפרחים העונתיים מאוד אוהבים שמש ולא מסתדרים כל כך עם צל ממושך, כמו הצל שמטיל עץ בוגר, אך עם זאת, יש עדיין מגוון מכובד מאוד של צמחים עונתיים ורב עונתיים שמתאימים לגדול ולהתקיים בצל. סיגל ריחני, ירקת מצויצת, שרך כליין קפח, בשמת הסולטן וביגוניה הם רק דוגמא לצמחים שניתן לשתול בחלקה בה יש צל מלא.