צמיגים לרכב בגן יבנה

צמיגים לרכב - החלפת צמיגים לרכב

יש לכם שאלות לגביי צמיגים לרכב? צריכים להחליף צמיגים לרכב? מחפשים פנצ'ריה מקצועית ואמינה בגן יבנה  ובאזור בני עי"ש, שתולים, ביצרון? התקשרו אלינו, צמיגי כחלון–ימין, נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור: סניף גן יבנה: 08-8642110, סניף אשדוד: 08-8565885

צמיגים לרכב בגן יבנה מחליפים/ רוכשים אך ורק אצלנו, בצמיגי כחלון-ימין .

צמיגים לרכב הוא תחום חשוב ואקוטי בכל הקשור לבטיחות הרכב ולבטיחות בכביש. עם זאת, מדובר באחד מהדברים שהנהג הישראלי נוטה להזניח, פשוטו כמשמעו. אחת לכל פרק זמן משטרת ישראל יוצאת במבצע יחד עם משרד התחבורה, במסגרתו ניידות עוצרות נהגים בכביש לבדיקת תקינות צמיגי הרכב שלהם. העצירות הללו נעשות באופן רנדומלי בכל רחבי הארץ, כך שאין לדעת אם בפעם הבאה שיתקיים מבצע שכזה, תיעצרו גם אתם. הממצאים שעולים מהבדיקות הללו שנעשות במסגרת מבצעי בדיקות הפתע של המטרה ומשרד התחבורה, הם מטרידים מאוד ולצערנו, שכיחותם עולה בקרב נהגים רבים.

לכ-20% מכלי הרכב שנמצאים על הכבישים מדי יום יש ליקויים שונים בצמיגים, ל-10% אחוז מביניהם יש ליקויים שונים ורבים, עד כדי כך  שגם הצמיג ספייר פגום, ואותם רכבים מורדים מהכביש מידית מהכביש עד אשר יתוקנו הפגמים.

יש להתייחס למצב החמור במיוחד שנפוץ מאוד במשאיות הכבדות, בעיקר במשאיות שהמשקל שלהן גבוה מ- 12 טון. רבע מבין המשאיות הללו נמצאו על הכביש עם פגמים חמורים בצמיגים שלהן. על פי דיווחים של משטרת ישראל, כמעט שליש מהתאונות הקטלניות בכבישים נגרמות כתוצאה מכל מיני פגמים בצמיגי הרכבים, ומתוך שליש זה, כ-25% עקב לחץ אוויר נמוך מדי בצמיגי הרכב.

כל מה שחשוב לדעת לגביי צמיגים לרכב – פנצ'ריית כחלון – ימין

איך תשמרו על צמיגי הרכב שלכם ? צמיגי הרכב הם מקשרים בין כלי הרכב והנהג לכביש. הצמיגים אחראים על בלימת הרכב, על ניקוז מי הגשם בחיכוך בין הצמיג לכביש, על יכולת ההאצה של הרכב, על תמרון וניווט, על נוחות הנסיעה ברכב ואולי תתפלאו, אבל הצמיגים משפיעים גם על צריכת הדלק. במידה והצמיגים ברכב שלכם אינם מנופחים אינו כפי שצריך, מידת נוחות הנסיעה תיפגע, וגם כמות צריכת הדלק ויכולת התמרון והניווט של הרכב מושפעות מכך לרעה.

1. גם במידה והצמיגים מנופחים כפי שצריך, מומלץ לבדוק אותם פעם בשבוע או פעם בשבועיים לפי להוראות היצרן, וכן, מומלץ להחליף אותם אחת לכל שלוש שנים, בעקבות שחיקה של ו/או התייבשות של הצמיגים. חשוב לציין כי צמיגי הרכב מתייבשים גם כאשר לא משתמשים ברכב הרבה.

2. כאשר מבצעים החלפה של הצמיגים יש לוודא כי ההחלפה נעשית בזוגות, זוג קדמי וזוג אחורי בבת אחת. חשוב ביותר שזוג הצמיגים החדש שמחליפים יהיה של אותו היצרן ובדיוק באותה המידה (המידה המתאימה כמובן). כמו כן רצוי שהצמיגים יהיו חדשים בני פחות משנה.

3. ניתן לבדוק את גיל הצמיגים לפי ההטבעה שמופיעה עליהם – ההטבעה היא מספר עם ארבע ספרות של תאריך הייצור, כאשר שתי הספרות הראשונות מציינות את החודש ושתי הספרות האחרונות מציינות את שנת ייצור.

4.חשוב  ביותר להקפיד ולבדוק את הגלגל החלופי (גלגל הספייר). גם תקר פשוט יכול להפוך לבלגן שלם אם מתברר שהגלגל החלופי לא תקין בדיוק כשצריכים אותו. וודאו כי הגלגל החלופי מלא אוויר כנדרש, ושהוא נמצא במקומו בתא המטען של הרכב.

החלפת צמיגים לרכב בגן יבנה

מחפשים שירות החלפת צמיגים לרכב בגן יבנה, ביצרון, שתולים, בני עי"ש והסביבה? אנחנו כאן כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר. צמיגי כחלון-ימין פועלת למעלה מ-20 שנה בתחום ומספקת כל שירות באשר לצמיגים ללקוחות פרטיים ועסקיים רבים.

בין אם יש לכם רכב קטן או משאית גדולה – נוכל לטפל בצמיגים שלכם  במסירות.

טיפ מאתנו – חשוב מאוד לשמור על התקינות של צמיגי הגלגלים של הרכב כולל של הגלגל החלופי. אנחנו רגילים להיכנס לרכב ולנסוע מדי יום, ושוכחים שהצמיגים הם אלו שמאפשרים לנו את הפריבילגיה הזו. שמירה על צמיגים תקינים ובטוחים זה א'-ב'. אל תסתכנו, הקפידו לבדוק בזמן את צמיגי הרכב והחליפו אותם במידת הצורך.