שירות פוליש וניקיון בגן יבנה

שירות ניקיון ופוליש לרצפות

זקוקים לשירות פוליש וניקיון בגן יבנה והסביבה? יגאל פוליש זו התשובה! לבירורים שונים ולכל שאלה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטל' 053-3370367, נשמח לעזור ולעמוד ולרשותכם.

מדוע מומלץ להזמין פוליש אחרי שיפוצים בדירה או בבית

עשיתם שיפוץ בבית או בעסק בגן יבנה? מהרו והזמינו שירות מקצועי פוליש וניקיון בגן יבנה, התוצאות ידברו בעד עצמן. אם אתם מתלבטים לגביי הזמנת שירות פוליש זכרו כי שיפוץ זה פרויקט שמייצר כמויות של לכלוך, והניקיון שנדרש לאחר שיפוץ הוא בגדר משימה מאתגרת, אפילו מאתגרת מאוד. סביר להניח שלא תוכלו לעשות את כל עבודת הניקיון בעצמכם, בטח ובטח שלא ברמה של חברת ניקיון מקצועית שעושה גם פוליש. לא מדובר בלכלוך רגיל, כמויות של אבק ושרידי טיח, סיד, שבבי עץ, חול, לכלוך גס ופירורי לכלוך דקיקים יכסו את כל הבית, רק חברה מקצועית בעלת ציוד ניקיון מתקדם וייעודי לצורך עבודות ניקיון בסדר גודל שכזה, תוכל לעמוד במשימה ולהחזיר את הבית שלכם למצב נורמלי.

חברת יגאל פוליש מתמחה בביצוע עבודות פוליש לרצפות, לקירות, לחלונות ולמשקופים. אנו דואגים לפינוי כל הפסולת, לניקוי שאריות הלכלוך ולהעלמת שרידי השיפוץ כמו כתמי צבע קשים ועוד. לא אחת עלינו להיעזר  בחומרי ניקוי חזקים ומיוחדים. טיפול בבית שעבר שיפוץ הוא אתגר גם עבור בעלי מקצוע בתחום הניקיון המקצועי. מדובר בעבודה קשה שגם אורכת די הרבה זמן וכפי שציינו קודם לכן, מחייבת שימוש במכשור מתקדם לניקיון (כמו מכונות פוליש).

בין אם נכנסתם לדירה חדשה מקבלן או לבית חדש שבניתם, אם סיימתם שיפוץ בבית או במשרד/בעסק שלכם. השיפוצניקים לא ישאירו לכם את המקום מסודר ונקי, בדיוק להפך. רק לפני שתוכלו ליהנות מתוצאות השיפוץ תצטרכו לדאוג לניקיון יסודי ומקצועי.  כיום ניתן להזמין שירותי ניקיון מקצועיים שיעזרו לכם מכל מיני בחינות, כולל הזזת ריהוט כבד, ניקוי במקומות קשים שבדרך כלל אינכם מגיעים אליהם ויעשו פוליש לרצפות,  לקירות, לאריחים ולמשקופים. ניקיון יסודי כזה, הוא דבר מומלץ אחת לכמה זמן.  

חברת ניקיון ופוליש בגן יבנה למשרדים ועסקים

אם אתם עושים שיפוץ במשרד או בעסק שלכם, או עומדים להיכנס אל משרד חדש,  רצוי מאוד שתבצעו ניקיון ופוליש במקום. אם אתם מחליטים לשכור שירות מחברת ניקיון ופוליש, דעו כי מדובר בצוות גדול  של עובדים ולא במנקה אחד או שניים. כשצריך לנקות בית עסק, משרד או מפעל, יש להיערך לכך מראש.

כאשר אתם בוחרים בשירותי פוליש וניקיון, אתם מבטיחים לעצמכם רמת ניקיון והיגיינה גבוהה ומוקפדת ביותר. עובדי הניקיון המקצועיים יוכלו לנקות את המקום באופן יעיל ומהיר יותר, בלי לבזבז זמן ואנרגיה.

כך תוכלו להיכנס למשרד מבריק ויפה, שיעשה לכם, לעובדי המשרד ולכל באי המשרד הרגשה נעימה. ביצוע פוליש במשרד יכול להיעשות גם כעניין שבשגרה ולא רק אחרי עבודות שיפוץ. בכל מקרה אנו ממליצים לעשות פוליש לרצפות ולמשקופים אחת לפרק זמן במסגרת תחזוקת ניקיון שוטפת.

פוליש לרצפות אחרי שיפוץ

אחרי עבודות שיפוץ, הרצפות הופכות להיות בסיס למצבור של הררי אבק, חיידקים רבים, ברחשים וגם חרקים. הריצוף יכול אפילו להעלות ריח לא נעים אם הוא נותר כל כך מלוכלך לאורך זמן.  

ניקוי רצפות באופן תדיר על ידי טאטוא, שואב אבק או ספונג'ה, לא יספיק לרצפות שלכם במקום בו בוצעו עבודות שיפוץ.  

אנו בחברת יגאל פוליש מבטיחים לכל לקוח ולקוח שירות מקצועי, אדיב ומסור. אתנו תדעו שאתם בידיים טובות.