אבי קירור – מקררים

מיזוג אוויר אבי קירור חייג חינם: 054-7897809 אודות גלריה כתבות שעות פעילות צרו קשר אודות אודות – מיזוג אוויר אבי קירור אבי הרשקוביץ הוא טכנאי קירור המספק שירותים עבור מקררים ביתיים, מסחריים וכן עבור חדרי קירור, באזור גן יבנה, גדרה, יד בנימין, גדרות, ניצן והסביבה. אבי הוא טכנאי מוסמך לתיקון מקררים, בעל וותק רב בתחום, […]

צור איתנו קשר

054-7897809

מיקומינו בארץ

חפש עסקים
אבי קירור – מקררים

אבי קירור – מקררים

מיזוג אוויר אבי קירור

אודות – מיזוג אוויר אבי קירור

קירור מקומי

אבי הרשקוביץ הוא טכנאי קירור המספק שירותים עבור מקררים ביתיים, מסחריים וכן עבור חדרי קירור, באזור גן יבנה, גדרה, יד בנימין, גדרות, ניצן והסביבה.
אבי הוא טכנאי מוסמך לתיקון מקררים, בעל וותק רב בתחום, ושנות ניסיון רבות.

בין שירותיו, מציע את כל סוגי התיקונים למקררים וחדרי קירור, החלפת רכיבים וחלקים, טיפול בתקלות שונות לרבות תקלות חשמל, החלפת גומיות, החלפת סננים וכן תיקונים כלליים.
ניסיון וידע בכל הקשור למערכות ההפעלה ותיקונים של מזגנים ומקררים.

אצלנו תקבלו שירות מקצועי, אמין ואדיב. אנו תמיד מקפידים להתעדכן בכל המתחדש בתחום, ובקיאים בטכנולוגיות החדישות עליהן מתבססים המקררים בימינו, לצד בקיאות בטיפול בדגמי מקררים ישנים.

בין אם יש ברשותכם דגם ישן או חדש מקפיד להתעדכן ולהתמחות בכל החידושים בתחום המזגנים והמקררים, כך שגם אם יש ברשותכם דגם ישן או דגם חדש של מזגן ומקרר אני אוכל לתת לכם מענה וודאי ושירות מקצועי.

אנו דוגלים בהקפדה על תודעת שירות גבוהה, וכן על יעילות ומהירות בעבודה.

כמו כן שירותינו מוצעים במחירים הוגנים וסבירים.

אנו מציעים שירות בזמינות גבוהה, ומשתדלים להתאים עצמנו לצרכי הלקוחות ככל שניתן.

אם אתם זקוקים לטיפול במקרר ביתי, מסחרי או טיפול בחדר קירור, פנו לאבי קירור, לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר. נשמח לעמוד לרשותכם.

צרו עמנו קשר בטל' 054-7897809

  • תיקון מקררים ביתיים ושירות באזור גדרה והסביבה   צרו קשר עם 'אבי קירור' על מנת לקבל פרטים ומידע אודות שירות תיקון למקררים ביתיים – 054-7897809. יש בחיי היומיום שלנו מוצרים שאנחנו לוקחים את הימצאותם ונגישותם בבית, כמובן מאליו. המקרר הביתי הוא אחר מהם. המקרר שלנו מאחסן מגוון מוצרי מזון ושתיה, שומר עליהם טריים ואכילים לאורך זמן, ואם אנחנו רעבים או צמאים, כל […]
  • תיקון מקררים מסחריים וחדרי קירור בגן יבנה והסביבה צרו קשר עם 'אבי קירור' על מנת לקבל פרטים ומידע אודות שירות תיקון למקררים מסחריים וחדרי קירור – 054-7897809. מקררים מסחריים וחדרי קירור, כמו גם, מערכות תעשייתיות לקירור ולהקפאה, הן מן הסתם מוצרים יקרים ביותר, שכן מדובר במערכות מתקדמות מאוד ברמה הטכנולוגית. המערכות הנ"ל פועלות ברצף, מסביב לשעון, במשך כל השבוע, ועל כן, עלולות לצוץ […]

א', ב', ג', ד', ה' 08:00 – 17:30
א', ב', ג', ד', ה' 08:00 – 17:30

פרטים ליצירת קשר:
טל' נייד 054-7897809
דוא"ל avihkor@gmail.com