אופטיקה חן

אופטיקה חן חייג חינם: 072-3942729 אודות גלריה מבצעים שעות פעילות כתבות אודות אופטיקה חן – מוכרים ראיה טובה!  אין להתפשר על בריאות העיניים ותקינות הראייה – אנו תמיד ממליצים להגיע ולהיבדק על ידי אופטומטריסט מקצועי. אופטיקה חן, המנוהלת על ידי האופטומטריסט חיים ניסן, היא אופטומטריה מוכרת ואמינה ביישוב גן יבנה. בין שירותי המקום: בדיקת ראייה […]

צור איתנו קשר

072-3942729

מיקומינו בארץ

הרצל 42 גן יבנה

חפש עסקים
אופטיקה חן

אופטיקה חן

אופטיקה חן

אופטיקה חן – מוכרים ראיה טובה!  אין להתפשר על בריאות העיניים ותקינות הראייה – אנו תמיד ממליצים להגיע ולהיבדק על ידי אופטומטריסט מקצועי.

אופטיקה חן, המנוהלת על ידי האופטומטריסט חיים ניסן, היא אופטומטריה מוכרת ואמינה ביישוב גן יבנה.

בין שירותי המקום: בדיקת ראייה יסודית, התאמת עדשות מגע מתקדמות, בחינת ומציאת פתרונות לכבדי ראייה, אישורי בדיקות ראייה לבתי ספר, לצו ראשון ולמשרד הרישוי (מורשים לבדיקות לרישיון נהיגה, מתן אישור מקוון/מודפס/מידי מול משרד הרישוי.

אנו דוגלים במתן שירות אישי ואדיב לצד מקצועיות ואחריות ללא פשרות. אנו נעזרים בציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם בתחום האופטומטריה על מנת להעניק לכל אחד את השירות הטוב ביותר.  אנו נותנים ייעוץ מקצועי לכל מבקש במתנה וכן עובדים בהסדר עם הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים.

חיים ניסן הוא אופטומטריסט מורשה ובכיר במחלקת העיניים שבמרכז הרפואי קפלן, והנו מומחה לכל בעיות ולקויות הראייה, ולטיפול בכבדי ראייה בפרט.

באופטיקה חן תמצאו את מבחר המותגים המובילים בעולם. פשוט נכנסים, בוחרים, נבדקים, ויוצאים עם משקפיים חדשים בתוך שעה.

אנו מקפידים על מקצועיות ללא דופי, ביצוע של בדיקות ואבחון יסודי ומעמיק ועובדים אך ורק עם מסגרות ועדשות איכותיות, תוך שמירה על היצע ומבחר ומחירים הוגנים. כל זאת על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

אופטיקה חן אזור שירותגן יבנה אשדוד והסביבה

כתובתנו: הרצל 42 גן יבנה  טלפון: 072-3942729

ימים א' – ה': 9:00 – 13:00, 16:00 – 19:30
יום שישי: 9:00 – 13:30

  • רכישת עדשות מגע בגן יבנה – מידע חשוב יש לכם שאלות בנוגע לשימוש בעדשות מגע? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם – אופטיקה חן טל' 08-8570801 ישנם אנשים שמשקפי ראייה פשוט לא מתאימים להם. לפעמים לאנשים לא נוח להרכיב משקפי ראייה ואפילו לא נוח להם לראות איתם, הם לא מתחברים למראה הממושקף, או זקוקים  לכמה סוגי עדשות ראייה (לדוגמא לרחוק ולקריאה) ולא רוצים […]
  • שינויים בראייה בזמן ההיריון – אופטיקה בגן יבנה, אשדוד יש לכם שאלות בנוגע לשינויים בראייה בזמן הריון או באופן כללי? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם – אופטיקה חן טל' 08-8570801 גוף האישה עבור שינויים רבים בזמן ההיריון. שינויים אלו מתחילים כבר בשבוע הראשון להריון ומתעצמים ככל שעובר הזמן. השפעה נפוצה של השינויים ההורמונאליים בזמן ההיריון היא על הראייה. איכות הראייה של אישה הרהה […]