שי-מור התקנת מצלמות אבטחה מערכות אזעקה

מוקד שי-מור – התקנת מצלמות אבטחה | התקנת מערכות אזעקה חייג חינם: 0723951745 אודות גלריה מבצעים שעות פעילות כתבות אודות התקנת מצלמות אבטחה מקומי רוצים לבצע התקנת מצלמות אבטחה? מערכת אזעקה בבית? התקשרו עכשיו –  072-3951745   שי-מור מערכות אבטחה חברת שי-מור מבצעת התקנות של מערכות אבטחה מתקדמות למעלה משלושים שנה , ומספקת מגוון שירותים […]

צור איתנו קשר

0723951745

מיקומינו בארץ

מושב משגב דב (נותן שירות באזורך)

חפש עסקים
שי-מור התקנת מצלמות אבטחה מערכות אזעקה

שי-מור התקנת מצלמות אבטחה מערכות אזעקה

מוקד שי-מור - התקנת מצלמות אבטחה | התקנת מערכות אזעקה

מצלמוחת אבטחה מקומי
התקנת מצלמות אבטחה מקומי

רוצים לבצע התקנת מצלמות אבטחה? מערכת אזעקה בבית? התקשרו עכשיו –  072-3951745

 

שי-מור מערכות אבטחה

חברת שי-מור מבצעת התקנות של מערכות אבטחה מתקדמות למעלה משלושים שנה , ומספקת מגוון שירותים לאלפי לקוחות מרוצים במגזר העסקי, הפרטי והמוסדי:

התקנת מצלמות אבטחה, התקנת אינטרקום, התקנת קודן, מערכות אבטחה, מערכות אזעקה, מצלמה נסתרת לבית ולעסק ועוד..

חברת שי-מור דוגלת במתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח ולקוח, מתחילת תהליך העבודה ועד סופו. עבורנו הצלחת הפרויקט שלכם היא ההצלחה שלנו. שירות ללא דופי הוא ערך עליון עבורנו. אנו מתחייבים בפני קהל לקוחותינו לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אמינות מקצועיות ואיכות הן ערכים עליונים בחברתנו.

בעת פנייתך לקבלת שירות מחברתנו, נבצע בראש ובראשונה חשיבה מדוקדקת בכדי להתאים את הציוד המתאים ביותר עבור העסק. לא כל המצלמות מתאימות לכל אחד, לא כל סוגי תקשורת הפנים מתאימה לכל עסק.

ההתאמה האישית של הציוד לדרישותיך ולצרכי העסק חשובות לאין ערוך ובסופו של תהליך גם הכי כדאיים כלכלית.

אנו בחברת שי-מור מתמחים בהתקנת מגוון רב של סוגי מערכות אבטחה ואזעקה ובפרט מערכת DSC תוצרת קנדה.

את מערכת ה-DCS התקנו במסגרת פרויקטים רבים וביניהם פרויקט של משרד הביטחון, בנק מזרחי, ועוד.

כל ציוד מערכות האבטחה שאנו מתקינים, הוא ציוד איכותי ביותר אשר עומד בכל התקנים המחמירים ביותר – הן הישראליים והן הבין לאומיים כדוגמת: ISO, UL, ULC וכן הלאה.

הצטרפו גם אתם לעסקים הרבים ולחברות הגדולות והמובילות במשק שבחרו בשירות שלנו. בין לקוחותינו – משרד הביטחון, חברות תעבורה, האוניברסיטה העברית בירושלים, חברת אלדן- שירותי דרך , שגרירות אוסטרליה בישראל, מועצות אזוריות, חברות תעבורה ועוד.

התקנת מצלמות אבטחה

א', ב', ג', ד', ה' 08:00 – 19:30
ו' 08:00 – 15:00

  • התקנת מצלמות אבטחה – גן יבנה, גדרה רוצים לברר פרטים בנוגע להתקנת מצלמות אבטחה?  צרו עמנו קשר ונשמח לעזור – שי-מור אבטחה  טל' 08-8666550, 072-3922807 בימינו מצלמות האבטחה הפכו לנפוצות מאוד בכל מקום, בין אם מדובר במרחב פרטי או ציבורי. אם בעבר מצלמת אבטחה שימשה רק בעלי עסקים שהתקינו מערכות של מצלמות אבטחה לשם הגברת המיגון על בית העסק, הרי שכיום כבר ברור […]